Istentiszteletek az ünnepi időszakban

posted in: Egyéb | 0

– 24-én 17 órakor kezdődik a szentesti istentisztelet. Az alkalmat élőben közvetítjük a Facebook oldalunkon.

– 25-én Bükön 10 órakor tartunk istentiszteletet úrvacsoraosztással, 15 órakor Lócson, 16 órakor Górban a hittanosok szolgálatával.

– 26-án 10 órától Bükön családi istentiszteletet tartunk, amelyen a hittanosok szolgálnak, áldást kapnak a decemberi születésnaposok és mindazok, aki az egész éves adatgyűjtés folyamán most kerültek sorra, valamint kiszolgáltatjuk az úrvacsora szentségét. Az alkalmat szintén élőben közvetítjük a gyülekezet Facebook oldalán.

– 29-én a 10 órás büki istentisztelet taizé istentisztelet lesz Tóth Kornél 5. évfolyamos teológushallgató szolgálatával.

– 31-én 17 órakor kezdődik az istentisztelet,

január 1-én pedig 10 órakor úrvacsorás istentisztelettel kezdjük az új évet, amelyet az evangélikus egyház az úrvacsora évének hirdetett meg.