Felhívás a büki szálláshely szolgáltatók részére!

posted in: Egyéb | 0

Egy rendkívül nagy jelentőségű programról tájékoztatjuk a gyülekezet tagjait: a Magyarországi Evangélikus Egyház a 12. SZÉLRÓZSA Evangélikus Ifjúsági Találkozót Bükön tervezi megtartani 2018. július 25-től 29-ig. A Szélrózsa találkozó egy fesztivál, amelynek egyszerre több helyszínen több időpontban futnak a gazdag programjai. A várhatóan kb. 2500 résztvevőt megmozgató programról már a Büki Újságban is írtunk, hiszen a fedett szálláshelyeket már idén össze kell gyűjtse a Szélrózsa-presbitérium. Ezért itt is kérjük: akik térítés ellenében szállás lehetőséget tudnak erre az időszakra a résztvevőknek ajánlani, azok ezt mielőbb jelezzék Simon Réka lelkésznőnél a 06208244893 telefonszámon, vagy a szelrozsabuk@gmail.com e-mail címen.